MEMBRANY DACHOWE

MEMBRANY DACHOWE
Nasze rodzinne przedsiębiorstwo z siedzibą w Herdecke ma za sobą ponad 120 lat doświadczeń z innowacyjnymi produktami. Dörken GmbH & Co. KG osiągnęła obecny stan rozwoju dzięki wieloletniemu know how oraz stałemu wzrostowi. Jesteśmy samodzielną spółką zależną firmy Ewald Dörken AG kierowaną w czwartym pokoleniu właścicieli przez rodzinę Dörken, tak że myślimy kategoriami dziesięcioleci, a nie poszczególnych lat. Takie podejście umożliwia nam perspektywiczne planowanie – również na dynamicznie zmieniających się rynkach, a także działania zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju.

Najlepsze materiały stosowane do produkcji oraz wyjątkowa technologia wytwarzania membran dachowych Braas pozwala zaoferować szeroką gamę wysokoparoprzepuszczalnych membran trójwarstwowych oraz czterowarstwowych o doskonałych parametrach technicznych i funkcjonaloności dostosowanej do potrzeb każdego rozwiązania dachu skośnego.

Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją i sprzedażą hurtową produktów budowlanych na terenie całej Polski. Nasza oferta to efekt wieloletniego doskonalenia i rozwoju produktów, mającego na celu stworzenie oferty wyrobów na najwyższym poziomie. Flagowym produktem firmy PAROTEC jest gama wysokodyfuzyjnych membran dachowych, które wykonane są z surowców najwyższej jakości przy równoczesnym przestrzeganiu wysokich wymagań technologicznych. Zapewnia to optymalne właściwości użytkowe oraz jakościowe naszych produktów.
Membrana dachowa Tyvek zapewnia ochronę i wysoką efektywność energetyczną. Membrany paroprzepuszczalne odgrywają kluczową rolę w ochronie budynków i mieszkańców przed czynnikami atmosferycznymi. Zastosowanie dobrego rozwiązania takiego jak DuPont™ Tyvek® może pomóc w zapewnieniu długotrwałej ochrony budowlanej – a przy tym zapewnia spokój ducha. Oddychająca membrana dachowa Tyvek® jest wszechstronna, lekka, łatwa w instalacji i objęta 10-letnią gwarancją firmy DuPont.