BLACHY DACHOWE

BLACHY DACHOWE
Ruukki produkuje dachy w Finlandii od ponad 50 lat. Nieustannie rozwijamy nasze produkty i usługi, by zapewnić Waszym domom najlepszą możliwą jakość. Wszystkie nasze produkty są wyjątkowo trwałe, niezawodne i posiadają oznakowanie CE.
Dachy i akcesoria Plannja to produkty, które ochronią Twój dom w każdą pogodę: od jesiennych burz i zimowych śnieżyc po letnie upały. W ofercie marki Plannja znajdziesz wiele profili dachowych w modnych kolorach, dzięki którym z łatwością wybierzesz dach idealnie pasujący do Twojego wymarzonego domu.
Firma RHEINZINK została założona w roku 1966 przez firmy Grillo, Stolberger Zink i Vereinigte Deutsche Metallwerke. Od ponad 40 lat produkujemy wysokiej jakości tytan-cynk RHEINZINK zgodnie z normą DIN EN 988. RHEINZINK jest materiałem bazowym do produkcji najwyższej jakości materiałów na dach, elewacje, systemy odwodnień i obróbki.
Każdy produkt oferowany przez firmę Blachy Pruszyński powstaje indywidualnie, na potrzeby konkretnego zamówienia. Firma nie ogranicza się jedynie do dostawy zamówionych materiałów. Jej specjaliści doradzają optymalne rozwiązanie konstrukcyjne oraz proponują odpowiednie produkty. Poza standardowymi produktami oferowanymi w stałej sprzedaży, na życzenie klienta firma Blachy Pruszyński wykonuje różnego rodzaju elementy niestandardowe, zapewniające estetyczne i funkcjonalne wykończenie obiektów. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii i maszyn oraz wykorzystaniu najlepszych surowców.

FINCO STAL funkcjonuje na rynku krajowym jako producent stalowych pokryć dachowych. Produkujemy pokrycia dachowe nieprzerwanie od 1992 roku. Nasi główni dostawcy to renomowane huty największych światowych koncernów stalowych. Należą do nich między innymi:  YODOGAWA STEEL WORKS, ARCELOR MITTAL

Jesteśmy wiodącym producentem pokryć dachowych z ponad 25-letnim doświadczeniem. Wokół dachów toczy się całe nasze życie. Lubimy sięgać po nowe technologie żeby dawać Klientom najlepsze jakościowo rozwiązania, a nasz cel na najbliższe lata to „REWOLUCJA NA DACHU”